Η ομάδα μας βόλεϋ (πετοσφαίρισης) μαθητριών, συνεχίζοντας τη νικηφόρα της πορεία στους αγώνες της Β΄ φάσης, σε επίπεδο Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδος, επικράτησε πανηγυρικά στον προκριματικό αγώνα με σκορ 2-0 σετ της ομάδας του 1ου ΓΕ.Λ. Αμαλιάδας, σήμερα Τετάρτη 6-3-2024, στο Κλειστό Γυμναστήριο του Δ.Α.Κ. Μεσολογγίου. Προκρίθηκε με αυτόν τον τρόπο στον επόμενο αγώνα της Β΄2 … Συνεχίστε να διαβάζετε το Η ΟΜΑΔΑ ΒΟΛΕΫ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΗ ΝΙΚΗΦΟΡΑ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΣΤΗ Β΄ ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΓΕΛ – ΕΠΑΛ, ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ.